Top

Yayıncılar İçin Yeni Bir Ödeme Sistemi – Google One Pass

Yayıncılar İçin Yeni Bir Ödeme Sistemi – Google One Pass

Google One Pass yayıncıların yarattıkları içerikleri web sitelerinden satmalarını sağlayan bir ödeme sistemidir. Son derece kullanışlı ve esnek bir yapıya sahip olmasıyla yayıncılar içeriklerine uygun fiyatlandırma ve ödeme seçeneklerini seçebilecekler. Kullanıcıların bilgisayar isterlerse mobil cihazlarından kullanabilecekleri sistem üzerinden yapacakları ödemelerde ise;  günlük, uzun dönemli, birçok içerik erişimi sağlayan veya tek bir makale erişimi gibi bir çok seçenekler yer alıyor.

google one pass

Google Checkout ile desteklenen uygulama sayesinde yayıncılar, üçüncü parti ücretlendirme sistemlerine ihtiyaç duymadan kullanıcıların hangi içeriklere erişim sağlayacakları ve ne kadar ödeme yapacakları üzerinde kontrol sahibi olacaklardır. Mobil oyun oyna

Şimdilik Kanada, Fransa, Almanya, Italya, İspanya, İngiltere ve A.B.D gibi ülkelerde kullanıma açılan Google One Pass sisteminin diğer ülkelerden gelecek talepler doğrultusunda erişim ağının genişletileceği belirtiliyor.

Güncelleme: Google One Pass hizmeti farklı nedenler ile askıya alınarak Google Checkout hizmeti ile entegre edilerek Google Wallet özelliğine dahil edilmiştir.

1 Comment

Post a Comment