Top

Adwords Coupon Usage

adwords kupon kullanımı

Adwords Coupon Usage

Adwords Reklamları, Google arama motorunun sunmuş olduğu online reklam pazarı içerisinde en önemli araçlardan birisidir. Websitesi üzerinden herhangi bir ürün ve hizmet sunan, markasının tanıtımını yapan veya sadece sitesine trafik çekmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen Google firmasının en önemli gelir kaynağı Adwords reklam türü, Dünya genelinde binlerce kurum ve birey tarafından tercih edilen reklam platformudur.

Google Adwords üzerinden son derece basit bir şekilde hem Google arama motoru üzerinde hem de Google İçerik Ağı‘na dahil websitelerinde reklam verilebilmektedir. Adwords’un bu kadar yaygın olmasının önemli nedenlerinden biri de kullanım kolaylığı ve esnek ödeme kolaylığıdır. Her hangi bir alt ödeme limiti olmaksızın ister günlük 5TL isterseniz 1000TL’ye reklam bütçesi tanımlayabilir, her bir tıklama için yine ister 10 kuruşluk maksimum tıklama başı maliyet belirleyin isterseniz her bir tıklama için 1TL ödemeyi tercih edebilirsiniz.

Google Adwords Reklam Kuponu Kullanımı

adwords kuponu

>> Google Adwords Ücretsiz Promosyon Kuponu  <<

Daha önce Google Adwords reklamcılığı kullanmamış iseniz hemen şimdi bir Adwords hesabı açarak reklam yayınlamaya başlayabilirsiniz. Google tarafından ücretsiz olarak verilen Adwords kuponu ile 25TL harcadıktan sonra hesabınıza otomatik olarak 100TL promosyon bakiyesi yüklenecektir.

 1. Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra Adwords hesabı olarak kullanacağınız e-posta adresini girerek Ücretsiz Adwords Kuponunu alabilirsiniz.
 2. Daha sonra “google.com/adwords” adresini açıp bu e-mail adresi ile Adwords hesabı açabilirsiniz.
 3. Adwords hesabına girdikten sonra üst menüden “Faturalandırma Tercihleri” seçerek kişi/kurum bilgilerini giriniz.adwords promosyon kodu
 4. Ödeme yöntemi seçeneğine geldiğinizde istediğiniz seçeneği seçtikten sonra ilerlemeden önce aşağıda görebileceğiniz “Promosyon kodunuz var mı?” alanına daha önce almış olduğunuz Adwords kupon kodunu girerek devam ediniz.
 5. En son olarak kullanım şartlarını kabul edip ilk ödemeyi gerçekleştirdikten sonra kampanyalarınızı oluşturup Adwords reklamlarına başlayabilirsiniz.

Adwords kuponu kullanmadan önce koşullara dikkat ediniz!

Google Adwords Kuponu Kullanım Koşulları

Google Adwords reklam kuponunu kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı koşullar bulunmaktadır. Adwords kupon kullanımı şartları arasında kullanacağınız e-posta adresinin Adwords hesap açım tarihinin 14 günü geçmemiş olması gerekmektedir. Ayrıca Adwords promosyonunun aktif olması için 25TL’lik harcamasının kuponun eklenmesinden itibaren 31 gün içerisinde harcanması gerekmektedir.

 • Eğer (a) AdWords’de yeniyseniz ve promosyon kodunuzu girdiğiniz sırada 14 günlükten daha yeni bir AdWords hesabınız varsa; ya da (b) mevcut bir Google AdWords müşterisiyseniz ama hediye kuponunda Google tarafından belirtilen şekilde AdWords’de yeni bir özellik veya ürün etkinleştirmişseniz, promosyon kredisi alma hakkına sahipsiniz. İlgili uygunluk koşulu Google’dan aldığınız teklifte belirtilmektedir.
 • Reklam verenler ek reklam ücretlerinin alınmasını istemiyorlarsa, promosyon kredisi tutarı tükenmeden önce istedikleri zaman reklamlarını askıya alabilirler. Promosyon kredisi tükendiğinde bu, reklam verenlere bildirilmeyecektir.
 • Teklif, reklamın onaylanmasına, geçerli bir kayıt yapılmasına ve Google AdWords Programı standart hüküm ve koşullarının kabul edilmesine bağlıdır. Promosyon kredisi devredilemez, satılamaz veya takas edilemez.
 • Teklif, Google Ireland Limited tarafından herhangi bir nedenle herhangi bir tarihte geri çekilebilir.
 • Tahakkuk edebilecek vergilerin ödenmesinden reklam verenler sorumludur.
 • Her müşteri için bir promosyon kredisi verilecektir.
 • Promosyon kredisi uygulanmadan önce asgari bir reklam harcaması yapmanız ve bunun için başarılı bir şekilde faturalandırılmanız gerekebilir.
 • Teklifin kullanımı otomatik ödeme faturalandırması opsiyonlarıyla sınırlandırılabilir.
 • Google AdWords hesabınızı promosyon kredinizin verildiği para biriminden farklı bir para biriminde oluşturmuşsanız, asıl promosyon kredisi tutarı döviz dalgalanmalarına tabi olabilir.
 • Teklif, yalnızca Türkiye’de promosyon için sunulan URL aracılığıyla fatura adresi olan müşteriler tarafından yaptırılan kayıtlar için geçerlidir.
 • Teklif, hediye kuponunuzu içeren ortamın ilk düzenlendiği tarihten 3 ay sonra ya da (eğer varsa) hediye kuponunda belirtilen tarihte sona erer.
 • Bu hediye kuponunu ve/veya promosyon kredisini kullanmak işbu hüküm ve koşulları kabul teşkil eder. Teklif kanunlarla yasaklanan yerlerde geçersizdir.

Semsector Google Adwords Hizmetleri ile Google Reklamlarını Kullanmaya Hemen Başlayın

Adwords Reklamı Ver

İlgili Diğer Yazılar:

Google İçerik Ağı Nedir?

Google Display Network ile Reklam Verebileceğiniz Ünlü Siteler

Adwords Kalite Puanı Nedir?

Adwords Kalite Puanı Nasıl Yükseltilir?

Adwords Kalite Puanı Nasıl Yükseltilir?

1 Comment

Post a Comment