Top

Online Yeniden Pazarlama Nedir?

remarketing-hizmeti

Online Yeniden Pazarlama Nedir?

Online Remarketing Nedir?

Remarketing bir diğer adıyla Retargeting, sitenizi en az bir kez ziyaret etmiş olan potansiyel müşterilerin ilgi alanlarına göre tanımlanmasına olanak sağlar. Websitesinde gezinen kullanıcıların, neden bir ürün ve hizmet alıp almadığı, her hangi bir formu doldurup doldurmadığı, hangi sayfalarda dolaştığı gibi özellikleri kullanılarak hedeflenebilir. Ayrıca, sitenizi ziyaret etmiş fakat alışveriş yapmaktan vazgeçmiş ziyaretçilerinize başka web sayfalarında onların ilgi duyduğu ürünü daha cazip kampanyalar içeren reklamlarla yeniden sunabilirsiniz. Özellikle E-Ticaret ile ilgili firmaların kullanması gereken Remarketing sayesinde bu kullanıcılara, ilgilenebilecekleri ürün ve hizmet teklifleri ile tekrardan ulaşılabilmektedir.

Behavioral targeting yani davranışsal hedeflemenin bir çeşidi olan görüntülü reklam ağının bir modelidir. Google Adwords yeniden pazarlama da Davranışsal hedefleme reklamın hangi konu veya web sitelerinde yapılacağı değil, kimlere yapılacağı yani daha önce web sitenize girip çıkmış hangi kullanıcılar ile ilgili bir hedefleme modelidir.  Remarketing reklamverenlere, daha önceden sitelerini ziyaret etmiş, ürün satın almış veya ürün satın almadan siteden çıkmış olan kullanıcılara bilgisayarlarına otomatik yerleştirilen yeniden pazarlama çerezleri ile tekrar ulaşma imkânı verir. Bu model ile Google Adwords reklamverenlere, sitelerini ziyaret ederek ürünlerine ilgi gösterdiğini tespit etmiş oldukları kullanıcılara markalarını, ürünlerini veya hizmetlerini tekrar hatırlatma, farklı ürünler tanıtma veya özel kampanyalar sunma şansını yakalamanızı sağlar, bu sayede satış oranlarınız yükselir.

Sem Sector olarak, retargeting kampanyaları ile doğru müşteriye ulaşarak hem reklam harcamalarınızı en etkili şekilde kullanmanızı hem de satışlarınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Semp Ajansı olarak Ne Sunuyoruz:

 • Websitesi ve Hedef Kitle Analizi
 • Strateji Oluşturma
 • Remarketing Kampanya Tasarımı
 • Müşteri Portföyü Kazanımı
 • Return Of Investment – ROI Kazanımı
 • Google Adwords Gümüş Paket

   1.100,00  1.000,00
  Satın Al
 • Google Adwords Bronz Paket

   500,00
  Satın Al
 • Google Adwords Altın Paket

   2.500,00
  Satın Al
 • Facebook Reklam Gümüş Paket

   1.100,00  1.000,00
  Satın Al
 • Facebook Reklam Bronz Paket

   500,00
  Satın Al
 • Facebook Reklam Altın Paket

   2.000,00
  Satın Al

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Müşterilerimizi hedeflerine etkin ve isabetli bir şekilde ulaştırmayı; web alanında hizmet veren yaratıcı, tecrübeli ve deneyimli bir şirket olarak kendi hedefimiz kabul ediyoruz.
Hemen bize yazın en kısa sürede geri dönelim

No Comments

Bir Cevap Yazın