Top

PR ve Online İtibar Yönetimi

Dijital Dünyadaki Algınızı Değiştirin

q

Online itibar yönetimi, kurum, marka, ürün, servis ve kişilerin dijital dünyadaki itibar ve algılarını doğru şekilde yönetimini hedefleyen çalışmalar bütünüdür.

Dijital PR – Basın Bülteni

Dijital PR, bir çok online platformu aynı anda ve uyum içerisinde kullanmayı gerektirir. Sadece SEO (Search Engine Optimization) olarak değil, sosyal ağlarda, video ve fotoğraf paylaşım sitelerinde, haber sitelerinde ki okuyucu yorumlarında, bloglarda ve diğer tüm içerik sitelerinde de ciddi yönetim zorunluluğu gerektirir.

Online İtibar Yönetimi

Online itibar yönetimi ile internet ortamında markanız hakkında karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz yorumları, şikayet ve yanlış haberleri yönlendirerek tehditleri fırsata dönüştürebilirsiniz. Ayrıca mevcut müşterilerinizle doğru yöntemler uygulayarak iletişime geçebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilir ve hedef kitlenize ulaşarak yeni müşteriler elde edebilirsiniz.

Neler Yapıyoruz

  • Basın bülteni hazırlama ve dağıtım
  • Online public relations – halkla ilişkiler
  • Online itibar yönetimi
  • Sosyal medya takip
  • Arama sonuçları düzenlemesi

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Müşterilerimizi hedeflerine etkin ve isabetli bir şekilde ulaştırmayı; web alanında hizmet veren yaratıcı, tecrübeli ve deneyimli bir şirket olarak kendi hedefimiz kabul ediyoruz.
Hemen bize yazın en kısa sürede geri dönelim