Top

Check SEO Packages

seo paket seo fiyatları

Check SEO Packages

seo paketleri

SEO Standart Paketi: Temel düzeyde SEO Danışmanlığı almak isteyen kişi ve kurumların seçebileceği bu SEO Paketi ile websitesi için en basit noktalarda SEO-Dostu çalışmalar konularında destek sağlanmaktadır. Yeni açılmış websiteleri veya daha önce arama motoru optimiazyonu çalışması yapılmamış siteler için uygun olabilecek SEO paketidir.

1 ay süren bu arama motoru optimizasyonu sürecinde websitenizin tek anahtar kelimesi için arama motorları sonuçları üzerinde sıralama yükseltmesi, site içi SEO temel gereksinimleri ile site değeri ve görünürlüğü çalışması yapılmaktadır.

 

SEO Gold Paketi: Kurumsal veya Profesyonel SEO Danışmanlığı almak isteyen kişi ve kurumların seçebileceği bu SEO Paketi ile websitesi için en etkili düzeydeki SEO-Dostu çalışmalar konusunda destek sağlanmaktadır.

4 ay süren bu arama motoru optimizasyonu sürecinde websitenizin ile alakalı 5 ayrı anahtar kelimesi için arama motorları sonuçları sıralamasının yükseltilmektedir.

Site İçi SEO çalışmaları ile websitesinin arama motoru optimizasyonu uyunluluğu ve değeri, Site Dışı SEO çalışmaları ile site görünürlüğü yükseltilmesi ve organik sonuçlar ile özellikle yönlendirme trafiğinin artırılması hedeflenmektedir.

 

SEO Enterprise Paketi: Websitesi üzerinden ürün ve hizmet satışı yapan e-ticaret siteleri veya kurumsal websiteleri için profesyonel SEO desteği almak isteyen kişi ve firmalar için uygun olan bu SEO paketi ile sıralama sonuçlarında çok daha kalıcı olabilecek detaylı SEO Danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

6 ay süren arama motoru optimizasyonu sürecinde websitenizin 10 ayrı anahtar kelimesi için Google, Yandex ve Bing arama motorları üzerinde sıralama yükseltme çalışması yapılmaktadır.

Aylık olarak hazırlanacak rekabet, anahtar kelime sıralaması, link raporu ve Analytics raporları paylaşılarak genel kampanya gidişatı hakkında sürekli destek ve bilgilendirme sağlanacaktır.

 

Size uygun SEO Paketlerinden birini seçip ŞİMDİ SEO SİPARİŞİ Verin!

Arama motorlarında sıralamanızı yükseltmeye HEMEN başlayın.

1 Comment

Leave a Reply