Top

Görüntülü İçerik Reklamlar

Görüntülü Reklamlar Nedir?

Görüntülü Reklamlar, websitesi sayfalarına yerleştirilen, durağan resim ile dinamik flash banner veya video reklamlarını kapsamaktadır. Birçok farklı boyut ve formatta görüntülü reklam uygulaması bulunmaktadır. Görüntülü reklam kampanyaları genel olarak tıklama başı (CPC) veya bin gösterim başı (CPM) birim fiyatı üzerinden ücretlendirilmektedir.

Google Display Network reklamlarınızın görünebileceği Youtube dahil bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir gruptur. Görüntülü Reklam Ağı’nda reklam gösterdiğinizde, çok çeşitli ilgi alanlarına sahip geniş bir müşteriler yelpazesine ulaşabilir, reklamlarınızı yayınlayacağınız siteleri veya sayfaları seçebilir ve göz alıcı reklam biçimleriyle kullanıcıların ilgisini çekebilirsiniz.

Dijital Medya Planlama kapsamında, doğru seçilmiş web sitelerinde etkili ve ilgi çekici görüntülü reklamlar sayesinde marka, ürün ve hizmetlerinizi detaylı olarak tanıtabilirsiniz. Sem Sector olarak Görüntülü Reklam Ağlarını kullanarak, ürün ve servislerinizi hedef kitlenize daha etkili bir şekilde sunuyoruz.

Ne Sunuyoruz:

  • Hedef Kitle Analizi
  • Kampanya Yapısının Kurgulanması
  • Resim, Banner ve Video Reklamlarının Oluşturulması
  • Medya Satın Alma
  • Ölçümleme ve Raporlama
  • Rekabet Analizi

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Müşterilerimizi hedeflerine etkin ve isabetli bir şekilde ulaştırmayı; web alanında hizmet veren yaratıcı, tecrübeli ve deneyimli bir şirket olarak kendi hedefimiz kabul ediyoruz.
Hemen bize yazın en kısa sürede geri dönelim